Kontejnery a zahradní kompostéry

Avia kontejner na prodej

Potřebujete velkoobjemový kontejner na odpad?

Pak jste si určitě velmi dobře vědomi toho, že takový kontejner vyžaduje poměrně náročnou dopravu a převoz je možné uskutečnit pouze s pomocí konkrétního automobilu, kterým je nejčastěji právě Avia.

V současné době jsou vozy Avia cenově poměrně nízko – mluvíme-li o vozidlech ojetých a to i v případě, že mají k dispozici ruku a přepravu kontejneru.

Prodeji automobilů Avia bezpochyby nahrávají i bezplatné inzertní internetové stránky, kde je možné nabídku či poptávku zveřejnit – poplatek je účtován jen v případě, že chcete svou nabídku či poptávku zvýraznit, čímž dosáhnete většího zviditelnění, ale není to nutností. Cena Avií, které umožňují převoz kontejnerů, se pohybuje zhruba od 80 000,- Kč v závislosti na stáří, ale i technickém stavu vozidla.

V nabídce ale rozhodně nejsou jen Avia kontejnery, ale i mnoho dalších vozů, jejichž výroba byla zastavena – společnost Avia oficiálně skončila výrobní činnost v roce 2013, ale jen pokud jde o Českou republiku. Vzhledem k tomu, že byla společnost ve vysoké ztrátě, vlastník rozhodl o přestěhování společnosti až do Indie, u nás byl tak veškerý majetek rozprodán a to včetně výroben.

V inzerci tak lze narazit i například na speciálně upravená vozidla, která původně sloužila i jako hasičská technika, výjimkou však nejsou ani montážní plošiny Avia nebo vozidla se speciální nástavbou. Nosiče kontejnerů Avia jsou však stále nejpopulárnější, přeci jen jde o vozy spolehlivé a cenově velmi snadno dostupné – už jen samotný nový kontejner je možné pořídit za 30 000,- Kč.

Komentáře jsou uzavřeny.