Kontejnery a zahradní kompostéry

Tašky na třídění odpadu

Třídění odpadu už nemůže být jednodušší. A víte proč? Na trhu se totiž objevily speciální tašky, s jejichž pomocí je možné třídit odpad daleko snáze, než tomu bylo doposud. Kde je možné tyto speciální tašky, které navíc vynikají poměrně dobrým designem a kvalitou, zakoupit? Kolik takové tašky stojí a kam je doma uložit? To všechno se dozvíte v následujících řádcích!

Tyto speciální tašky na třídění odpadu lze celkem bez problémů zakoupit na internetu. Do své nabídky je ale zahrnuly dokonce i některé městské části, které je vydávají občanům zdarma po předložení občanského průkazu – aby bylo skutečně prokázáno, že osoba je obyvatelem města.

Cena tašek na tříděný odpad se pohybuje okolo 200,- Kč, ale lze ji zakoupit i levně v závislosti na tom, zda chcete tašky tři, dvě nebo jen jednu. Tašky jsou určeny na třídění skla, plastu a papíru. 

Výhodou tašek na tříděný odpad je, že vám nezaberou příliš moc místa a navíc jsou na pohled poměrně pěkné, takže klidně mohou být doma uloženy tak, aby byly na očích. Snadno je ale uložíte i do některých skříněk v kuchyni, kde jsou obecně nejpraktičtější.Každá taška má jinou barvu a disponují i vlastním popiskem pro lepší přehlednost, co do tašky skutečně patří – zelená barva je pro sklo, modrá pro papír a nakonec žlutá a ta je určena na odkládání plastů. Je-li taška naplněna, stačí jen přehodit přes rameno a odpad vyhodit do vhodného kontejneru. Následně je tašku možné použít znovu, protože veškeré odpady jsou suché a taška se tím pádem stává naprosto neznečištěnou.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Nádoby na tříděný odpad a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.