Kontejnery a zahradní kompostéry

Popelnice SULO

Společnost SULO se již řadu let zaměřuje primárně na výrobu a distribuci košů, plastových odpadových nádob a kontejnerů a to nejen v rámci České republiky, ale i Slovenské republiky. Kromě prodeje a výroby odpadových nádob pro komunální odpad se specializuje i na podzemní kontejnery, které si našly své zastání hlavně v oblasti ekologické. Na své si přijdou hlavně zájemci o plastové popelnice a kontejnery, ale i ti, kteří potřebují skladovat biologický odpad v zahradních kompostérech, případně mají zájem o menší modely popelnic či náhradních dílů a různých doplňků.

Výhodou popelnic a kontejnerů značky SULO jsou hlavně technické inovace, které vedou ke snadnému použití pro běžné uživatele. Popelnice SULO disponují univerzálním provedením, což vede nejen ke snadné manipulaci a použití, ale i ke správnému a jednoduchému zacházení. Zákazníci si mohou například, podle svých požadavků a potřeb, vybírat popelnice na základě různých typů otevírání a zavírání – podle vyklopení.

V tomto případě lze mluvit i velmi snadném převozu popelnice, o jejím vyprazdňování nebo snadné údržbě, které je ve většině domácností věnována jen minimální pozornost.

Plastové popelnice SULO jsou koncovému zákazníkovi nabízeny hned ve dvou velikostních variantách – popelnice 120l nebo 240l. Cena popelnic začíná na cca 700,- Kč v závislosti na její kvalitě nebo vybavenosti – lze zakoupit například levnější popelnici, ale bez koleček, které slouží ke snadné manipulaci.

Popelnice a kontejnery SULO lze zakoupit nebo objednat přímo prostřednictvím internetových stránek firmy s tím, že vám v případě vašeho přání bude zajištěn i dovoz na vámi vybrané místo.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Plastové popelnice a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.